Navajo

Navajo. Kolekcjonuj doświadczenia

 Kobiety z indiańskiego plemienia Navajo są niezależne, jak każda z nas.Podróżuj i doświadczaj! Podążaj własnymi ścieżkami, a swój charakter wyrażaj w każdym detalu – osobisty wzór biżuterii, to znak współczesnej indywidualistki.

 Nowa kolekcja Minty dot powstała z inspiracji kulturą największego plemieniaindiańskiego w Stanach Zjednoczonych. Delikatne, kolorowe bransoletki i naszyjniki Navajo nawiązują do tradycyjnych ozdób kobiet z plemienia Navajo, ale przybrały subtelniejszą, współczesną formę. Lekką, etniczną biżuterię polubią zwolenniczki stylu boho – wspólnym mianownikiem łączącym oba te wpływy jest wolność i miłość do natury.

 Navajo to synonim niczym nieskrępowanego poczucia swobody. Nosząca tę biżuterię kobieta jest zawsze wolna od ograniczeń, kreatywna i oryginalna. Działa w zgodzie ze sobą, słucha intuicji i niczym indiańskie kobiety jest silnie związana z naturą. Żyje w symbiozie z przyrodą, kocha ludzi i darzy szacunkiem zwierzęta. Wraca do pierwotnych wartości. Fascynuje ją dzikość, którą symbolizują konie – wolne i piękne. Dziewczyna Navajo kocha niezależność i zew natury, a te może odnaleźć wszędzie wystarczy, że wyjedzie za miasto.

 Nawajskie kobiety od pokoleń szanują swoją indywidualność i samodzielność, żyjąc w bliskości Matki Natury. Czerpią z naturalnych darów, inspirują się kształtami i kolorytem przyrody. Kolekcja Navajo zawiera wszystkie te elementy. Lekkie bransoletki i nawiązujące do nich kolorystycznie naszyjniki mają harmonijne, nieidealne formy – można z nich wybrać własny, stylowy wzór. Barwy biżuterii bazują na naturalnej palecie: odcieniach piasku, błękicie nieba i granacie wzburzonego morza.

 Wszystkie modele biżuterii z serii Navajo są dostępne na mintydot.pl oraz w sklepach stacjonarnych.