Poznaj Twiggy

Twiggy. Nie daj o sobie zapomnieć

W subtelności tkwi urok, pełen dyskrecji, ale zatrzymujący na długo. Takie wrażenie wywoływała filigranowa modelka Twiggy, w której zakochiwano się od pierwszego wejrzenia. To jej ulotność była inspiracją dla tej delikatnej kolekcji.

Kolekcja Twiggy, to charakterystyczna dla marki Minty dot delikatność formy. Ta złota biżuteria jest subtelna i dyskretna, ale opatrzono ją detalami, które przyciągają wzrok. Niepozorny pół-pierścionek noszony na nietypowej wysokości palca zaskakuje misternym kształtem. Cienki i delikatny knuckle ring ozdobiony zawijasami podkreśla własny styl i staje się niebanalną ozdobą – indywidualistki go pokochają.

Kolejnym elementem znamiennym dla Twiggy jest supełek. Delikatny splot pojawia się w modelach kolczyków, bransoletki, naszyjników i pierścionka. Precyzyjnie wykonany motyw wygląda jak naturalny, swobodnie zawiązany supeł, który często ma nam o czymś przypominać. Biżuteria sygnowana Minty dot, to właśnie taki subtelny manifest. Przywołuje wspomnienia, ale też przypomina kobiecie, która ją nosi, że jest twórcza, otwarta i zmysłowa. Podobnie jak Twiggy – kultowa brytyjska modelka, ikona lat 60., która była również inspiracją do stworzenia tej wyjątkowej biżuterii.

W nowej kolekcji pojawiają się też diamenty. Ten ukochany przez kobiety kamień szlachetny symbolizuje wytrwałość i niezniszczalność, a także elegancję i tajemnicę. Diamentowy symbol noszony w postaci biżuterii na uchu i dłoni niesie przesłanie – przypomina jego właścicielce, że jest wyjątkowa i może zdziałać wiele, bo tak naprawdę każda rzecz zależy od nas samych. Hasło „Wszystko jest możliwe!” kierowane do kobiet przyświeca całej marce Minty dot i nie inaczej jest w przypadku tej kolekcji.

Wszystkie modele biżuterii z serii Twiggy dostępne są na mintydot.pl oraz w sklepach stacjonarnych.